Dnia 2022-02-22 19:45 na obiekcie Deepdale miał miejsce mecz Preston vs Nottingham Forest zakończony wynikiem 0-0

Dnia 2022-02-22 19:45 na obiekcie sportowym Deepdale rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Preston i Nottingham Forest.

Pierwsza połowa meczu między Preston i Nottingham Forest zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Preston: Daniel Johnson 45' Josh Earl 77' Benjamin Whiteman 90'

Żółte kartki Nottingham Forest: Jack Colback 60' Scott McKenna 73'

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Sędzią głównym tego spotkania był Geoff Eltringham, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Preston zmierzy się już z Bournemouth, następne spotkania z drużynami Cardiff i Luton. Kolejno natomiast Nottingham Forest z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Huddersfield i Reading.

Kibice śledzą starcia, które tyczą się ligi Championship. Utalentowane piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Daniel Johnson Jack Colback stale sprawiają wyborowym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Wspaniałe walki między piłkarzami z ligi bywają bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się, iż widowiska nie są interesujące. Obserwujemy niezwykłe bramki czy asysty, brutalne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtej kartki zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Championship. Preston i Nottingham Forest oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Deepdale.