Dnia 2022-12-17 15:00 na obiekcie Deepdale odbył się mecz pomiędzy Preston i QPR zakończony wynikiem 0-1

Dnia 2022-12-17 15:00 na obiekcie sportowym Deepdale rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Preston i QPR.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Preston a QPR zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: J. Dunne 58' 0-1

Żółte kartki Preston: Liam Lindsay 74'

Żółte kartki QPR: Andre Dozzell 3' Lyndon Dykes 27' Seny Dieng 77'

Czerwone kartki QPR:

Sędzią głównym tego spotkania był Oliver Langford, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Preston zmierzy się już z Huddersfield, następne spotkania z drużynami West Brom i Stoke City natomiast QPR z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Luton i Sheffield Utd.

Bardzo często kibice śledzą starcia ligi Championship. Liczące się piłkarskie drużyny i piłkarze jak Liam Lindsay Andre Dozzell nieustannie sprawiają pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, wspaniałe gole oraz asysty, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Cieszące oko walki pomiędzy piłkarzami są bezkompromisowe, rzadko zdarza się jednoznacznie, iż są to zmagania mało interesujące. Z tego powodu warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich ioglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich zespołów jak Preston i QPR w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Deepdale.