Preston vs Swansea, wynik spotkania - 2-1

W dniu 2023-08-26 14:00 na stadionie Deepdale rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 4. Zmierzyły się Preston i Swansea.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Preston i Swansea wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: H. Ashby 33' 0-1 C. Patino A. Hughes 67' 1-1 A. Browne D. Holmes 79' 2-1 M. Frøkjær-Jensen

Żółte kartki Preston: Ryan Ledson 11' Alan Browne 48'

Żółte kartki Swansea: Nathan Wood 48'

Czerwone kartki Swansea:

Główny sędzia meczu - Josh Smith, England. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Preston zmierzy się już z Stoke City, następne spotkania z drużynami Plymouth i Birmingham. Kolejno natomiast Swansea podejmie Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City i Cardiff.

Liczna grupa kibiców śledzi potyczki ligi Championship. Ciekawe piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak Ryan Ledson Nathan Wood niejednokrotnie zapewniły fantastycznym sympatykom wiele niezapomnianych wrażeń. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zaciekłe, rzadko bywa, że są to widowiska nie warte uwagi. Regularnie trafiamy na przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre sytuacje na faul, które dodają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Preston i Swansea jak ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Deepdale.