Dnia 2022-10-29 14:00 na obiekcie Deepdale miał miejsce mecz Preston kontra Middlesbrough: 2-1

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Preston a Middlesbrough wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2022-10-29 14:00 na stadionie Deepdale odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 18 pomiędzy Preston a Middlesbrough.

Gole strzelali: C. Akpom 8' 0-1 D. Lenihan E. Riis 35' 1-1 L. Lindsay J. Storey 90' 2-1 L. Lindsay

Żółte kartki Preston: Benjamin Whiteman 29' Liam Lindsay 49' Álvaro Fernandez 75'

Żółte kartki Middlesbrough: Hayden Hackney 24' Jonathan Howson 34' Chuba Akpom 90'

Czerwone kartki Middlesbrough:

Główny arbiter spotkania to Gavin Ward, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Preston zmierzy się już z Swansea, następne spotkania z drużynami Reading i Millwall a Middlesbrough z Hull City. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City i Blackpool.

Bardzo często fani futbolu z dużym zapałem śledzą starcia ligi Championship. Liczące się piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak m.in. Benjamin Whiteman Hayden Hackney wielokrotnie zapewniły wyborowym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Wspaniałe walki pomiędzy piłkarzami z ligi są bezkompromisowe, bardzo rzadko zdarza się koniec końców, iż widowiska męczą fana. Systematycznie natrafiamy na bezlitosne faule kończące się żółtą kartką, idealne asysty oraz bramki gwarantujące wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Championship i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Preston i Middlesbrough oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Deepdale.