Na stadionie Deepdale odbył się mecz między Preston i QPR: 0-2

W sobotni wieczór na stadionie Deepdale doszło do starcia pomiędzy drużynami Preston i QPR w ramach 19. kolejki ligi Championship. Po wyrównanym pierwszym czasie gry, to goście wyszli zwycięsko, pokonując gospodarzy 2-0. Wynik ten ma istotne znaczenie dla obu zespołów, które walczą o punkty w tabeli ligowej.

Preston - QPR: 0-2

Mecz rozpoczął się o godzinie 20:00 na stadionie Deepdale w ramach 19. kolejki Championship. Sędzia główny Josh Smith prowadził spotkanie pomiędzy drużynami Preston i QPR. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny przez cały mecz.

Pierwsza połowa przebiegła bezbramkowo, choć obie drużyny miały kilka okazji do strzelenia gola. Zawodnicy obu drużyn starali się kontrolować środkową strefę boiska, co skutecznie neutralizowało ataki przeciwnika.

Druga połowa zaczęła się odważniej. W 55. minucie Paweł Smyth zdobył bramkę dla QPR po asyście Ibrahima Chaira, dając prowadzenie gościom. Mecz nabierał tempa, obie drużyny starały się zdobyć gola, a zawodnicy dawali z siebie wszystko, aby zmienić wynik meczu.

W 87. minucie Connor Willock podwyższył prowadzenie QPR, ponownie przy asyście Ibrahima Chaira. Preston próbowało odpowiedzieć, jednak nie udało im się przełamać defensywy gości i mecz zakończył się wynikiem 0-2 dla QPR.

W końcowej fazie meczu Ben Woodburn otrzymał żółtą kartkę po stronie gospodarzy, a Lyndon Dykes został ukarany w drużynie gości. Brak czerwonych kartek.

Następne mecze dla Preston to starcia z Norwich, Huddersfield i Watford, natomiast QPR zmierzy się z Hull City, Plymouth i Millwall.